تبلیغات
سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
سینما                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerانتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس

انتشار تصاویر مستهجن حضور «گلشیفته فراهانی» در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچیک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند. (تصویر سمت راست)
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست، چیزی جز بی اخلاقی نبود.

انتشار عکس نیمه لخت «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است. (تصویر سمت چپ)

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گلشیفته فراهانی» با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به در آوردن لباسهایشان و لخت شدن می‌کنند، البته نکته تاسف بار این است که در این میان ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که وقیحانه بدن برهنه اش (یك سینه اش) را به معرض نمایش می‌گذارد.

انتشار عكسهای شخصی گلشیفته فراهانی، تصاویر و عكس های آخرین و تازه ترین و جدید ترین فیلم رقص كردن و برهنه عریان و لخت شدن گلشیفته فراهانی، دانلود رایگان تازه ترین فیلم جدید گلشیفته فراهانی، دانلود عكسهای سینه لختی و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم سنگ صبور با بازی در نقش فاحشه افغانی و دختر روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم ها و كلیپ ها و عكس های جدید جنجالی لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و ع كس و كلیپ بدون سانسور سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و عكس رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و كلیپ و ع كس دادن و رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم گلشیفته فراهانی Downloads، دانلود فیلمهای لخت و عریان و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، سایت دانلود فیلم رقص سوپر گلشیفته فراهانی، سایت فیس بوك بدون سانسور گلشیفته فراهانی، صحنه های بدون سانسور فیلم سنگ صبور و لخت كردن و تجاوز به گلشیفته فراهانی، عكس اندام و سینه و پستان و بدن برهنه گلشیفته فراهانی، عكس عروسی جشن عروسی گلشیفته فراهانی، عكس غیر اخلاقی از سینه لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، عكس لو رفته جنجالی و عكس لب استخر گلشیفته فراهانی، عكس های لختی هالیود هالیوود هالیوودی گلشیفته فراهانی، دانلود عكس همسر و عكس های همسر و عروسی گلشیفته فراهانی، فیلم جدید جنجالی خارجی سوپر هالیوود رسوایی لخت و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكس سوپر جنجالی تجاوز به گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكسهای لخت كردن سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، كلیپ و فیلم و عكس پستان لخت سینه لختی گلشیفته فراهانی، گالری ع كس و كلیپ و فیلم جدید لخت شدن گلشیفته فراهانی، گلشیفته فراهانی Body of Lies، گلشیفته فراهانی سنگ صبور، گلشیفته فراهانی فیلم جدید، گلشیفته فراهانی در نقش روسپی، گلشیفته فراهانی و همسرش، گلشیفته فراهانی ویكی پدیا، گلشیفته فراهانی رقص و رقاصه

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

 

انتشار عکس لخت و برهنه «گلشیفته فراهانی» و نمایش سینه‌اش

تصویر سمت راست: مربوط به تیزر تبلیغاتی فیلم است كه گلشیفته فراهانی یكطرف لباسش را درآورده و یك سینه لخت اش را نمایش داده و در حال درآوردن طرف دیگر لباس است. تصویر سمت چپ: عكس كاملا لخت بالاتنه گلشیفته فراهانی.

تكذیب ماجرا توسط مادر و پدر گلشیفته فراهانی

مادر گلشیفته:در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من  باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به  در زیر آن نوشته  وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست

حذف تصویر گلشیفته فراهانی از وب‌سایت مجله فرانسوی

در پی واکنش منفی امروز افکار عمومی و رسانه‌ها در خصوص انتشار تصویر عریان هنرپیشه سابق سینمای ایران در وب‌سایت یک نشریه فرانسوی، تصویر گلشیفته فراهانی به دلایلی نامشخص از سایت این مجله حذف گردید.

این اقدام گلشیفته به قدری ناباورانه بود که حتی حامیان وی نیز در ابتدا این تصویر را غیرقابل باور و ساختگی عنوان کردند؛ اما منبع انتشار خبر به اندازه‌ای موثق بوده است که جای هر شک و شبهه‌ای را درباره تصویر این زن از بین می‌برد.

انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب، امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

دیلی تلگراف نوشت: چندین ساعت پس از انتشار این عکس در فیس بوک، هزاران نفر در این صفحه پیغام گذشته و او را به بی حیایی متهم کرده اند.
لینك به: انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
مشاهده صفحه نظرات ( نظر)


لینك‌های مرتبط:
لیلا
پنجشنبه 16 مرداد 1393 03:57 ب.ظ
نمیدونم چی بگم فقط واقعا که.
مینا
دوشنبه 13 مرداد 1393 02:35 ب.ظ
بچه هامن نظر همه بروخوندم مشکل های هر کس به خودش ربط داره حتی اجتماعی یه نفر که دوست داره اینکار هارو انجام بده...و اماکسی که از ایران بیرون بره حجاب دین...ازمیان برداره ایرانی نیست
سارا
سه شنبه 7 مرداد 1393 02:22 ب.ظ
ابروی هرچی زن بو روبردی بدن هرچی زن بودرا نشان دادی ایران دختر ایرانی را خراب کردی واقعا بیشوری
یکشنبه 5 مرداد 1393 11:42 ق.ظ
حالااگرم کار بدی کرده شما ایرانیا چرا بد دهنی میکنین؟
من برای گلشیفته متاسفم این همه توایران اعتبار داشت چرا خودش رو به هالیوودی ها فروخت؟
سوده
سه شنبه 31 تیر 1393 09:51 ب.ظ
ی جورایی بهش حق میدم ولی اون خودشو گم كرده درسته میتونه شیوه زندگیشو انتخاب كنه ولی نه اینكه ابروی یك ملتو بریزه میتونست بهتر از این عمل كنه.
یه دوست
سه شنبه 31 تیر 1393 03:49 ب.ظ
اول از همه برای خانم گلشیفته فراهانی ابراز تاسف می کنم.دوم برای اون دسته از طرفداراش که ژست روشن فکری دارن.
متاسفم که فکر میکنن برهنگی یعنی تمدن
هدیه
سه شنبه 31 تیر 1393 03:17 ب.ظ
برو گمشو احمق کصافت آبرو هر چی زن ایرانی هست و بُردی
برات متاسفم گلشیفته ی فراهانی بی عقل
نیما
سه شنبه 24 تیر 1393 02:23 ب.ظ
واقعاکه
نسترن
یکشنبه 22 تیر 1393 04:33 ب.ظ
یه سری از ادما خدایی قیافه دارن از این غلطا میکنن من نمیدونم این گلشیفته که از میمون هم زشت تره با چه اعتماد به نفسی از این غلطا میکنه
shady
یکشنبه 22 تیر 1393 03:18 ب.ظ
از گلشیفته متنفرم بی شئور
بهرام
چهارشنبه 18 تیر 1393 11:44 ق.ظ
سلام.بنظرم کار بدی کرده
بابک
سه شنبه 10 تیر 1393 10:47 ق.ظ
ما ایرانی ها هنوز طرز درست حرف زدن بلد نیستیم
فرشته
یکشنبه 8 تیر 1393 12:45 ب.ظ
زندگی دیگران به خودشان مربوط است
پاسخ : زندگی شخصی یا اجتماعی؟
انتظار
جمعه 6 تیر 1393 11:04 ب.ظ
ولله بدجور حرصم گرفته.تف ب شرفت گلشیفته.ایران و غیرت ایرانی روبردی زیرسوال.خدالعنتت کنه.
ستاره
سه شنبه 3 تیر 1393 04:38 ب.ظ
وای که اگه خواهر من بودی از مو آویزونت می کردم وااای که دم پرم نیستی
دینارا
سه شنبه 3 تیر 1393 02:31 ب.ظ
والا چی بگم
ازش نفرت گرفتم
واقعا که
f
یکشنبه 1 تیر 1393 11:24 ب.ظ
دلم می میخواد ببینم تو اون دنیا میخواد چیکاکنه
آرزو
چهارشنبه 28 خرداد 1393 11:43 ب.ظ
واقعامتاسفم براش
شبیه ادمای عقده ای
اونم خواسته بای چیزی خودشونشون بده تن فروشی اون ب کسی مربوط نی ولی اون ی زمونی تواین مملکت بودونون اینجارومیخوردپ این تن فروشیش ب اسم کشورش ثبت شده وبی غیرتی مارونشون داده ...
آریسا سعیدى
سه شنبه 27 خرداد 1393 11:50 ب.ظ
واقعاآواجون راست میگفت البته چون در ایران حجاب واجب است مردم عقده اى شده ان
پاسخ : به اینفوگرام فرزندان حرامزاده در اینترنت نگاه كنید كالیفرنیای آمریكا دو سومش حرامزاده اند و بعد تگزاس و ... .
ریشه آن در كجاست!
mobin
سه شنبه 27 خرداد 1393 12:25 ب.ظ
واقا فکرمیکنی لخت کردن خودت پیش اوناگنده ای داره ن داداش اسمشو بلدنیستی ب امسال تومیگن خراب!!!!!!!!
پاسخ : داداش یا آبجی؟
m
یکشنبه 25 خرداد 1393 10:17 ب.ظ
خیلی دختره لاشیه ابروی هرچه زنه رو زیر سوال برده باباش هم از خودش عوضیتر كه كارای دختر لاشیشو توجیح می كنه بروگم شو
یکشنبه 25 خرداد 1393 05:32 ب.ظ
ماازنسل اریایی هستیم... تاسف میخورم..!!!!تودنیای خودم هیچوقت فک نمیکردم یه ادمی بخاطرپول وشهرت وطن فروشی کنه وتنشو عریون کنه...گلشیفته ی پولدارومشهور ایناافتخارنیستن...
حسینی
پنجشنبه 22 خرداد 1393 12:09 ق.ظ
این چیزی که جناب فرامرز خان نوشتند در مورد یک فرد بیگناه بوده که داشته فرار میکرده نه انجام یک عمل غیر اخلاقی وگرنه فکر میکنید حضرت علی (ع) وایمیستاد نگاه کنه و هیچ چیز نمیگفت! برای گفتن نظرتون لطفا وقایع رو تحریف نکنید!!!
یاسمن
سه شنبه 20 خرداد 1393 11:04 ب.ظ
واقعا که چه دروغ هایی راباور می کنید همه فتوشاپ هیست
پاسخ : !
سودا
یکشنبه 18 خرداد 1393 08:10 ب.ظ
شرفت رو فروختی که مال و شهرت کسب کنی و کسب کردی اما هرگز در قلب کسی قابل احترام نخواهی بود حتی برا اونا مه الان فکر میکنی براشون عزیزی
فرامرز
شنبه 17 خرداد 1393 05:50 ب.ظ
امام علی (ع)بر روی سنگی نشسته بود پیش او یه عملی زشت صورت گرفت امام که می دانست باید گواهی دهد سریع بر روی سنگ دیگر نشست. مدعیان از امام خواستند که شهادت بدهد امام علی گفت از وقتیکه روی این سنگ نشستم این عمل را که شما میگید من ندیدم. بیایید دیدمون رو تغییر دهیم.علی گونه باشیم
پاسخ : دوست عزیز
مسائل شخصی از مسائل اجتماعی جداست شما اجازه انتشار گتاه دیگری را ندارید زیرا غیبت است اما در مواردی غیبت مجاز است و لازم است.
لیلا
چهارشنبه 14 خرداد 1393 04:27 ب.ظ
گلشیفته یه جورایی ازت بدم اومد
آوا
یکشنبه 11 خرداد 1393 01:33 ب.ظ
بعضی انسان ها میخان عقده ها و بی توجهی هایی كه بهشون شده رو با خود نمایی به مردم نشون بدن گلشبفته فراهانی هم یه عقده ای بیشتر نیس.........در ضمن یكی پیام گذاشته بود انسان آزاد است بله انسان آزاده اما به نظر شما انسان با برهنگی آزادی رو بدست میاره؟ با خودنمایی بدست میاره؟
یعنی اگه خودشو بپوشونه اسیره؟
شما معنی آزادی رو اشتباه تلقی میكنین آزادی یعنی كه انسان بنده و برده ی كسی نباشه و یا بتونه نظرشو بگه و...
پس وقتی نمیدونین چیزی ساكت باشین
محمد
جمعه 9 خرداد 1393 10:57 ق.ظ
بچه ها همش دروغه گلشیفته اهل این کار نیست ما ایرانیها همیشه فکر بد میکنیم.. خودتون بذارید جای اون اگه پشت سر شما دروغ بگن چه میکنید//گلشیفته رفته که پیشرفت بکنه وابرو سینمای ایران رو بخره پس خواهشن وارد حاشیه نشوید چون اون دنیا باید جواب بدید
پاسخ : مطالبی كه ما منتشر كردیم مستند است حاشیه ها را خبر ندارم.
safa
دوشنبه 5 خرداد 1393 02:22 ب.ظ
خجالت داره بخدا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
عضویت در گروه
فهرست مطالب

مطالب اخیر

»وقتی فیلمسازان اسرائیلی هم جنایت در غزه را محکوم کردند؛ چرا شبه‌روشنفکران ایرانی حاضر نشدند حتی نامی از مردم غزه بیاورند؟
»روایت مریلا زارعی از دیکتاتوری فتنه‌گران در فرهنگ
»گلشیفته فراهانی: با قاتلان بالفطره احساس نزدیکی می‌کنم و دوست دارم آدم بکشم!
»دیدار حاتمی‌کیا با رهبر انقلاب/ رهبری درباره چمران فیلم "چ" چه گفتند؟
»اعتراض آیت الله مكارم شیراز به ساخت فیلم رستاخیز
»حاتمی کیا در نشست خبری بعد از نمایش «چ» در جشنواره فیلم فجر
»لیلا حاتمی: پخش سانسور نشده صحنه‌های خصوصی بدون سانسور فیلم ها برای من لذت بخش است!
»تلاش زشت شبه‌روشنفكران برای جعل در آمار فروش فیلم‌ها/ وقتی حتی بلیط خریدن شهرستانی‌ها هم حساب نمی‌شود!
»هنرجهانی یعنی ایفای نقش «روسپی افغانی» و «رقاصه عرب»؟/ بهزاد فراهانی: دخترم با هنرنمایی‌هایش جهانی شده؛ سینمای ایران قدرت استفاده از توانایی‌های او را نداشت!
»ادکلن مرگبار اسرائیلی «lovely» به مریوان رسید
»طرح ابتکاری سلحشور که مورد تأیید رهبر انقلاب قرار گرفته است/ سینمای ما به خدا ایمان ندارد
»این بازیگر دوست دارد بچه‌‌دار شود
»شکست شرط‌بندی‌های بزرگ هالیوود
»الناز شاکر دوست و ماشین یک میلیاردی
»روایت امیر جعفری از خودفروشی بازیگران
»فیلمبردار فیلم غیراخلاقی و ضدایرانی پشت دوربین فیلم جدید یک «موسسه فرهنگی انقلابی»!
»مرحوم «فردی» حجت را بر كسانی كه به اسم جذب از اصول خود كوتاه می‌آیند، تمام می‌كند
»عسل بدیعی چگونه قربانی خبرسازی‌ها شد؟
»جلوگیری مردم بوشهر از اجرای برنامه توسط فاطمه معتمد آریا
»بازداشت دوبلورهای«حریم‌سلطان»در ایران
»گیتی خامنه،مجری دوست داشتنی تلویزیون
»4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا حساب کار دستشان بیاید!
»شیوه همكاری سازمان سیا و هالیوود + عكس
»فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل نمایش چهره حضرت یوسف
»محاکمه مجری سرشناس از سوی 5 قاضی دادگاه
»نقد رویکردهای حاکم بر رسانه ملی در مستند ۱۶۲
»وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود!
»14 حقیقت جالب در مورد آنجلینا جولی! + عکس ها
»وقتی در ایران و هالیوود بهانه‏ها برای دور زدن ممیزی یكی می‎شود!
»دام فریب‌برای دخترانی که شیفته بازیگری بودند

همه پستهاسینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس مطالب اخیر دام فریب‌برای دخترانی که شیفته بازیگری بودند لیست آخرین مطالب سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس آرشیو مطالب هفته اول مرداد 1393 هفته چهارم اردیبهشت 1393 هفته اول اردیبهشت 1393 هفته چهارم فروردین 1393 هفته چهارم اسفند 1392 هفته چهارم بهمن 1392 هفته چهارم دی 1392 هفته دوم آذر 1392 هفته سوم آبان 1392 هفته اول مهر 1392 هفته دوم شهریور 1392 هفته چهارم تیر 1392 هفته اول تیر 1392 هفته دوم خرداد 1392 هفته اول خرداد 1392 هفته دوم اردیبهشت 1392 هفته دوم فروردین 1392 هفته چهارم اسفند 1391 هفته چهارم آذر 1391 هفته سوم آذر 1391 هفته دوم آذر 1391 هفته اول آذر 1391 هفته چهارم آبان 1391 هفته سوم آبان 1391 هفته اول آبان 1391 هفته سوم مهر 1391 هفته دوم مهر 1391 هفته سوم شهریور 1391 هفته چهارم تیر 1391 هفته چهارم بهمن 1390 هفته چهارم دی 1390 هفته سوم دی 1390 هفته دوم دی 1390 هفته اول دی 1390 هفته چهارم آذر 1390 هفته سوم آذر 1390 هفته دوم آذر 1390 سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس ابر برچسب ها خواننده زن دانلود مستند ۱۶۲ فیلم مستند ۱۶۲ فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل بازیگر زن فیلم وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود! بازیگر زن خارجی هنرپیشه زن سینما بازسگر سینما مستند ۱۶۲ سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
چسب لاغری اسلیم پچ - 3 تا 7 كیلو لاغری در ماه