تبلیغات
سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
سینما                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerانتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس

انتشار تصاویر مستهجن حضور «گلشیفته فراهانی» در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچیک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند. (تصویر سمت راست)
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست، چیزی جز بی اخلاقی نبود.

انتشار عکس نیمه لخت «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است. (تصویر سمت چپ)

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گلشیفته فراهانی» با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به در آوردن لباسهایشان و لخت شدن می‌کنند، البته نکته تاسف بار این است که در این میان ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که وقیحانه بدن برهنه اش (یك سینه اش) را به معرض نمایش می‌گذارد.

انتشار عكسهای شخصی گلشیفته فراهانی، تصاویر و عكس های آخرین و تازه ترین و جدید ترین فیلم رقص كردن و برهنه عریان و لخت شدن گلشیفته فراهانی، دانلود رایگان تازه ترین فیلم جدید گلشیفته فراهانی، دانلود عكسهای سینه لختی و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم سنگ صبور با بازی در نقش فاحشه افغانی و دختر روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم ها و كلیپ ها و عكس های جدید جنجالی لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و ع كس و كلیپ بدون سانسور سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و عكس رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و كلیپ و ع كس دادن و رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم گلشیفته فراهانی Downloads، دانلود فیلمهای لخت و عریان و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، سایت دانلود فیلم رقص سوپر گلشیفته فراهانی، سایت فیس بوك بدون سانسور گلشیفته فراهانی، صحنه های بدون سانسور فیلم سنگ صبور و لخت كردن و تجاوز به گلشیفته فراهانی، عكس اندام و سینه و پستان و بدن برهنه گلشیفته فراهانی، عكس عروسی جشن عروسی گلشیفته فراهانی، عكس غیر اخلاقی از سینه لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، عكس لو رفته جنجالی و عكس لب استخر گلشیفته فراهانی، عكس های لختی هالیود هالیوود هالیوودی گلشیفته فراهانی، دانلود عكس همسر و عكس های همسر و عروسی گلشیفته فراهانی، فیلم جدید جنجالی خارجی سوپر هالیوود رسوایی لخت و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكس سوپر جنجالی تجاوز به گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكسهای لخت كردن سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، كلیپ و فیلم و عكس پستان لخت سینه لختی گلشیفته فراهانی، گالری ع كس و كلیپ و فیلم جدید لخت شدن گلشیفته فراهانی، گلشیفته فراهانی Body of Lies، گلشیفته فراهانی سنگ صبور، گلشیفته فراهانی فیلم جدید، گلشیفته فراهانی در نقش روسپی، گلشیفته فراهانی و همسرش، گلشیفته فراهانی ویكی پدیا، گلشیفته فراهانی رقص و رقاصه

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

 

انتشار عکس لخت و برهنه «گلشیفته فراهانی» و نمایش سینه‌اش

تصویر سمت راست: مربوط به تیزر تبلیغاتی فیلم است كه گلشیفته فراهانی یكطرف لباسش را درآورده و یك سینه لخت اش را نمایش داده و در حال درآوردن طرف دیگر لباس است. تصویر سمت چپ: عكس كاملا لخت بالاتنه گلشیفته فراهانی.

تكذیب ماجرا توسط مادر و پدر گلشیفته فراهانی

مادر گلشیفته:در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من  باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به  در زیر آن نوشته  وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست

حذف تصویر گلشیفته فراهانی از وب‌سایت مجله فرانسوی

در پی واکنش منفی امروز افکار عمومی و رسانه‌ها در خصوص انتشار تصویر عریان هنرپیشه سابق سینمای ایران در وب‌سایت یک نشریه فرانسوی، تصویر گلشیفته فراهانی به دلایلی نامشخص از سایت این مجله حذف گردید.

این اقدام گلشیفته به قدری ناباورانه بود که حتی حامیان وی نیز در ابتدا این تصویر را غیرقابل باور و ساختگی عنوان کردند؛ اما منبع انتشار خبر به اندازه‌ای موثق بوده است که جای هر شک و شبهه‌ای را درباره تصویر این زن از بین می‌برد.

انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب، امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

دیلی تلگراف نوشت: چندین ساعت پس از انتشار این عکس در فیس بوک، هزاران نفر در این صفحه پیغام گذشته و او را به بی حیایی متهم کرده اند.
لینك به: انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
مشاهده صفحه نظرات ( نظر)


لینك‌های مرتبط:
چهارشنبه 28 بهمن 1394 08:38 ق.ظ
اگربر هنگی تمدن است پس حیوانات با تمدن ترین هستند.
چهارشنبه 28 بهمن 1394 08:32 ق.ظ
آزادی نوع حیوانی همین است که این خانم دوست دالر
v
چهارشنبه 16 دی 1394 11:55 ق.ظ
نمیشه قضاوت کرد ولی اگه این کارو کرده خدا هدایتش کنه
شنبه 21 آذر 1394 07:04 ب.ظ
برای هدایت همه منحرفان عالم صلوات
جمعه 13 آذر 1394 03:18 ق.ظ
من کاری ب هیچی ندارم اما توروخدا گلشیفته وقتی برهنه خوشکله یا وقتی تو ایران تریپ اسپرت میزد؟همه حیرانش بودن اما حالا همه ب چشم هرزه میبیننش. بخدا حیف بود.ب خودت بیا دخترجان.
نا شناس
پنجشنبه 12 آذر 1394 04:23 ب.ظ
خاک تو سرش که ابروی همه ی ایرونیا رو برد حالا مثلا چی شد که لخت شد هان فکر کرده با ای کار چی گیرش میاد جز اینکه ابروی پدرش که پیشکسوت سینماست رو برد
پرویز
پنجشنبه 16 مهر 1394 09:24 ب.ظ
در نمازهای پنجگانه ده بار ازخداوند تقاضا میکنیم که مارابراه راست هدایت کند.چنانچه خداوند یک لحظه هدایتش راقطع کند برترین انسان ها هم سقوط میکنند بیایید ازخداونددرخواست که همه ماراهدایت فرماید
جمعه 6 شهریور 1394 05:20 ق.ظ
خاک عالم تو سرت بیشعور
daughter of god
یکشنبه 18 مرداد 1394 01:44 ق.ظ
خدا کمکش کنه اصلاح بشه بیچاره خانوادش
دوشنبه 12 مرداد 1394 01:53 ق.ظ
هههههههه هر کسی ک تا ب حال با ایرونیا سروکار نداشته باشه فکر میکنه همه ی بچه های ایران از این کثافت کاریا میکنن ههههه ولی خبر ندارن هر قبرستونی هم ادم خوب داره هم بد ولی حتی اگه خود مام باشیم یکی از ادمای کشورای دیگه این کارو بکنه چون مام بقیشونو ندییم مام همرو ب چشم اون طرف میبینیم این ک میگن سیع کن فرد موفیدی برا جامعت باشی واسه این چیزاس
خدایش بعضیا برا خاک حیفه ولی برا بعضیا باید گفت خاک برا اینا حیفه هههه
پنجشنبه 11 تیر 1394 05:10 ب.ظ
خاک بر سرت کنند واقعا بی غیرت و بی آبرو هستی.
آبروی تمام زنان و دختران ایرانی رو بردی.
خوبه از ایران رفتی چون ایران به زنان و دختران بی غیرت و بی آبرو و بی شوری مثل تو احتیاج نداره.
tara
پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 11:34 ق.ظ
بمیری انشاالله آبروی همه زنای ایرونی رو بردی ..
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 11:48 ق.ظ
خاک برسرت احمق فکر میکنی همیشه زیبا و جوان می مانی تا خارجی ها ازت استفاده کنند روزی که این ظواهرو از دست دادی انوقت می فهمی چه غلطی کردی الاغ.حجاب افتخار زن ایرانیه.
اسما
سه شنبه 8 اردیبهشت 1394 06:55 ب.ظ
واقعا ارزش داره دینت رو بفروشی
شنبه 5 اردیبهشت 1394 12:18 ق.ظ
فقط ی سئوال ازش دارم،مگ میشه ی ایرانی باشی این کاراروبکنی؟؟؟مگ میشه
mary
دوشنبه 31 فروردین 1394 03:22 ب.ظ
فقط میتونم بگم متاسفم
زهرا
پنجشنبه 27 فروردین 1394 01:28 ب.ظ
خاک تو سرت کنن حالا خوبه یه مدت ایران بودی خونوادتم مسلمونن واقعا برات متاسفم ادمو برق بگیره ولی جو نگیره اولش وقتی دیدم گفتم فرهنگ غربی کاریش نمیشه کرد ولی وقتی با خونوادت دیدمت گفتم واقعا خاک........................................................
شنبه 22 فروردین 1394 07:11 ب.ظ
واقعا خاک توسرش
دوشنبه 17 فروردین 1394 10:01 ب.ظ
گلشیفه خانم ایرانی بودن افتخار میخواد وباید جلوی خارجیا سرتو ببری بالا ولیتوهویتت ایرانی نیست بی غیرتیت نشون داد سری نداری که ببری بالا
یکشنبه 16 فروردین 1394 11:24 ب.ظ
برات متعسم . خیرسرت تویه ایرانی هستی . ابروی هرچی زن ایرانی بردی
رزیتا
جمعه 22 اسفند 1393 01:55 ب.ظ
به جای گذاشتن ایثن عکس میمون عکس های زیباتری دردنیا وجود داره که اون هارم میشه گذاشت.
لطفا به جای گذاشتن عکس های برهنه بازیگران ایرانی وخارجی مطالب زیباتری درباره ی شهداوخیلی چیز های دیگه بگذارید
معین
چهارشنبه 20 اسفند 1393 08:00 ب.ظ
متاسفانه فرهنگ غربی تو سرش افتاده جوگیر شده. اینم ی جور بدبختیه . خدا کنه هدایت شه
جمعه 8 اسفند 1393 02:32 ب.ظ
بچه ها درسته خودش اشتباه کرده اما شما حق توهین به خونواده فرهانی را ندارین.مگه پسر نوح هم بد نشد.اشکال از پدرش بود؟یکم خودتونا بزارید جا اون پدر مادرش.داغشون را تازه نکنید لطفا
شنبه 11 بهمن 1393 01:43 ق.ظ
گلشیفته خیلی بی شعوری واقعا باید شرم میکردی
چهارشنبه 8 بهمن 1393 08:26 ب.ظ
شنبه 4 بهمن 1393 08:51 ب.ظ
خاک بر سرت دختره ی نفهم.....
متاسفم برات.........
جمعه 3 بهمن 1393 07:57 ب.ظ
واقعا که با این کارت آبروی هر چی زنه ایرانیه بردی خاک تو سرت کنن اه اه اه دختره ی عقده ای!!! تف به غیرت خانوادت
غلا مرضا
پنجشنبه 2 بهمن 1393 10:15 ب.ظ
خداوندا:كمكم كن تا انسان بودنم را حفظ كنم این برایم نعمت بزرگ وشهرت عظیم است.لا یمكن والفرار من حكو متك.دنیا جای شهرت پرستی نیست . اگر اینگونه بود امام حسین ع مشهور و عزیز نمی شد.
محمد
پنجشنبه 2 بهمن 1393 12:27 ب.ظ
خاک بر سرت
اره
شنبه 27 دی 1393 02:19 ب.ظ
عجب ادم های پیدا میشهحالم به هم خورد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
عضویت در گروه
فهرست مطالب

مطالب اخیر

»z
»وقتی فیلمسازان اسرائیلی هم جنایت در غزه را محکوم کردند؛ چرا شبه‌روشنفکران ایرانی حاضر نشدند حتی نامی از مردم غزه بیاورند؟
»روایت مریلا زارعی از دیکتاتوری فتنه‌گران در فرهنگ
»گلشیفته فراهانی: با قاتلان بالفطره احساس نزدیکی می‌کنم و دوست دارم آدم بکشم!
»دیدار حاتمی‌کیا با رهبر انقلاب/ رهبری درباره چمران فیلم "چ" چه گفتند؟
»اعتراض آیت الله مكارم شیراز به ساخت فیلم رستاخیز
»حاتمی کیا در نشست خبری بعد از نمایش «چ» در جشنواره فیلم فجر
»لیلا حاتمی: پخش سانسور نشده صحنه‌های خصوصی بدون سانسور فیلم ها برای من لذت بخش است!
»تلاش زشت شبه‌روشنفكران برای جعل در آمار فروش فیلم‌ها/ وقتی حتی بلیط خریدن شهرستانی‌ها هم حساب نمی‌شود!
»هنرجهانی یعنی ایفای نقش «روسپی افغانی» و «رقاصه عرب»؟/ بهزاد فراهانی: دخترم با هنرنمایی‌هایش جهانی شده؛ سینمای ایران قدرت استفاده از توانایی‌های او را نداشت!
»ادکلن مرگبار اسرائیلی «lovely» به مریوان رسید
»طرح ابتکاری سلحشور که مورد تأیید رهبر انقلاب قرار گرفته است/ سینمای ما به خدا ایمان ندارد
»این بازیگر دوست دارد بچه‌‌دار شود
»شکست شرط‌بندی‌های بزرگ هالیوود
»الناز شاکر دوست و ماشین یک میلیاردی
»روایت امیر جعفری از خودفروشی بازیگران
»فیلمبردار فیلم غیراخلاقی و ضدایرانی پشت دوربین فیلم جدید یک «موسسه فرهنگی انقلابی»!
»مرحوم «فردی» حجت را بر كسانی كه به اسم جذب از اصول خود كوتاه می‌آیند، تمام می‌كند
»عسل بدیعی چگونه قربانی خبرسازی‌ها شد؟
»جلوگیری مردم بوشهر از اجرای برنامه توسط فاطمه معتمد آریا
»بازداشت دوبلورهای«حریم‌سلطان»در ایران
»گیتی خامنه،مجری دوست داشتنی تلویزیون
»4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا حساب کار دستشان بیاید!
»شیوه همكاری سازمان سیا و هالیوود + عكس
»فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل نمایش چهره حضرت یوسف
»محاکمه مجری سرشناس از سوی 5 قاضی دادگاه
»نقد رویکردهای حاکم بر رسانه ملی در مستند ۱۶۲
»وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود!
»14 حقیقت جالب در مورد آنجلینا جولی! + عکس ها
»وقتی در ایران و هالیوود بهانه‏ها برای دور زدن ممیزی یكی می‎شود!

همه پستهاسینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس مطالب اخیر z وقتی فیلمسازان اسرائیلی هم جنایت در غزه را محکوم کردند؛ چرا شبه‌روشنفکران ایرانی حاضر نشدند حتی نامی از مردم غزه بیاورند؟ روایت مریلا زارعی از دیکتاتوری فتنه‌گران در فرهنگ گلشیفته فراهانی: با قاتلان بالفطره احساس نزدیکی می‌کنم و دوست دارم آدم بکشم! دیدار حاتمی‌کیا با رهبر انقلاب/ رهبری درباره چمران فیلم "چ" چه گفتند؟ اعتراض آیت الله مكارم شیراز به ساخت فیلم رستاخیز حاتمی کیا در نشست خبری بعد از نمایش «چ» در جشنواره فیلم فجر لیلا حاتمی: پخش سانسور نشده صحنه‌های خصوصی بدون سانسور فیلم ها برای من لذت بخش است! تلاش زشت شبه‌روشنفكران برای جعل در آمار فروش فیلم‌ها/ وقتی حتی بلیط خریدن شهرستانی‌ها هم حساب نمی‌شود! هنرجهانی یعنی ایفای نقش «روسپی افغانی» و «رقاصه عرب»؟/ بهزاد فراهانی: دخترم با هنرنمایی‌هایش جهانی شده؛ سینمای ایران قدرت استفاده از توانایی‌های او را نداشت! ادکلن مرگبار اسرائیلی «lovely» به مریوان رسید طرح ابتکاری سلحشور که مورد تأیید رهبر انقلاب قرار گرفته است/ سینمای ما به خدا ایمان ندارد این بازیگر دوست دارد بچه‌‌دار شود شکست شرط‌بندی‌های بزرگ هالیوود الناز شاکر دوست و ماشین یک میلیاردی روایت امیر جعفری از خودفروشی بازیگران فیلمبردار فیلم غیراخلاقی و ضدایرانی پشت دوربین فیلم جدید یک «موسسه فرهنگی انقلابی»! مرحوم «فردی» حجت را بر كسانی كه به اسم جذب از اصول خود كوتاه می‌آیند، تمام می‌كند عسل بدیعی چگونه قربانی خبرسازی‌ها شد؟ جلوگیری مردم بوشهر از اجرای برنامه توسط فاطمه معتمد آریا بازداشت دوبلورهای«حریم‌سلطان»در ایران گیتی خامنه،مجری دوست داشتنی تلویزیون 4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا حساب کار دستشان بیاید! شیوه همكاری سازمان سیا و هالیوود + عكس فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل نمایش چهره حضرت یوسف محاکمه مجری سرشناس از سوی 5 قاضی دادگاه نقد رویکردهای حاکم بر رسانه ملی در مستند ۱۶۲ وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود! 14 حقیقت جالب در مورد آنجلینا جولی! + عکس ها وقتی در ایران و هالیوود بهانه‏ها برای دور زدن ممیزی یكی می‎شود! لیست آخرین مطالب سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس آرشیو مطالب هفته چهارم اسفند 1394 هفته اول مرداد 1393 هفته چهارم اردیبهشت 1393 هفته اول اردیبهشت 1393 هفته چهارم فروردین 1393 هفته چهارم اسفند 1392 هفته چهارم بهمن 1392 هفته چهارم دی 1392 هفته دوم آذر 1392 هفته سوم آبان 1392 هفته اول مهر 1392 هفته دوم شهریور 1392 هفته چهارم تیر 1392 هفته اول تیر 1392 هفته دوم خرداد 1392 هفته اول خرداد 1392 هفته دوم اردیبهشت 1392 هفته دوم فروردین 1392 هفته چهارم اسفند 1391 هفته چهارم آذر 1391 هفته سوم آذر 1391 هفته دوم آذر 1391 هفته اول آذر 1391 هفته چهارم آبان 1391 هفته سوم آبان 1391 هفته اول آبان 1391 هفته سوم مهر 1391 هفته دوم مهر 1391 هفته سوم شهریور 1391 هفته چهارم تیر 1391 هفته چهارم بهمن 1390 هفته چهارم دی 1390 هفته سوم دی 1390 هفته دوم دی 1390 هفته اول دی 1390 هفته چهارم آذر 1390 هفته سوم آذر 1390 هفته دوم آذر 1390 سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس ابر برچسب ها خواننده زن بازیگر زن فیلم بازیگر زن خارجی بازسگر سینما مستند ۱۶۲ وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود! دانلود مستند ۱۶۲ هنرپیشه زن سینما فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل فیلم مستند ۱۶۲ سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
چسب لاغری اسلیم پچ - 3 تا 7 كیلو لاغری در ماه