سینما                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerانتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس

انتشار تصاویر مستهجن حضور «گلشیفته فراهانی» در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچیک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند. (تصویر سمت راست)
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست، چیزی جز بی اخلاقی نبود.

انتشار عکس نیمه لخت «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است. (تصویر سمت چپ)

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گلشیفته فراهانی» با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به در آوردن لباسهایشان و لخت شدن می‌کنند، البته نکته تاسف بار این است که در این میان ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که وقیحانه بدن برهنه اش (یك سینه اش) را به معرض نمایش می‌گذارد.

انتشار عكسهای شخصی گلشیفته فراهانی، تصاویر و عكس های آخرین و تازه ترین و جدید ترین فیلم رقص كردن و برهنه عریان و لخت شدن گلشیفته فراهانی، دانلود رایگان تازه ترین فیلم جدید گلشیفته فراهانی، دانلود عكسهای سینه لختی و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم سنگ صبور با بازی در نقش فاحشه افغانی و دختر روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم ها و كلیپ ها و عكس های جدید جنجالی لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و ع كس و كلیپ بدون سانسور سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و عكس رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و كلیپ و ع كس دادن و رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم گلشیفته فراهانی Downloads، دانلود فیلمهای لخت و عریان و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، سایت دانلود فیلم رقص سوپر گلشیفته فراهانی، سایت فیس بوك بدون سانسور گلشیفته فراهانی، صحنه های بدون سانسور فیلم سنگ صبور و لخت كردن و تجاوز به گلشیفته فراهانی، عكس اندام و سینه و پستان و بدن برهنه گلشیفته فراهانی، عكس عروسی جشن عروسی گلشیفته فراهانی، عكس غیر اخلاقی از سینه لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، عكس لو رفته جنجالی و عكس لب استخر گلشیفته فراهانی، عكس های لختی هالیود هالیوود هالیوودی گلشیفته فراهانی، دانلود عكس همسر و عكس های همسر و عروسی گلشیفته فراهانی، فیلم جدید جنجالی خارجی سوپر هالیوود رسوایی لخت و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكس سوپر جنجالی تجاوز به گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكسهای لخت كردن سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، كلیپ و فیلم و عكس پستان لخت سینه لختی گلشیفته فراهانی، گالری ع كس و كلیپ و فیلم جدید لخت شدن گلشیفته فراهانی، گلشیفته فراهانی Body of Lies،

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

 

انتشار عکس لخت و برهنه «گلشیفته فراهانی» و نمایش سینه‌اش

تصویر سمت راست: مربوط به تیزر تبلیغاتی فیلم است كه گلشیفته فراهانی یكطرف لباسش را درآورده و یك سینه لخت اش را نمایش داده و در حال درآوردن طرف دیگر لباس است. تصویر سمت چپ: عكس كاملا لخت بالاتنه گلشیفته فراهانی.

تكذیب ماجرا توسط مادر و پدر گلشیفته فراهانی

مادر گلشیفته:در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من  باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به  در زیر آن نوشته  وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست

حذف تصویر گلشیفته فراهانی از وب‌سایت مجله فرانسوی

در پی واکنش منفی امروز افکار عمومی و رسانه‌ها در خصوص انتشار تصویر عریان هنرپیشه سابق سینمای ایران در وب‌سایت یک نشریه فرانسوی، تصویر گلشیفته فراهانی به دلایلی نامشخص از سایت این مجله حذف گردید.

این اقدام گلشیفته به قدری ناباورانه بود که حتی حامیان وی نیز در ابتدا این تصویر را غیرقابل باور و ساختگی عنوان کردند؛ اما منبع انتشار خبر به اندازه‌ای موثق بوده است که جای هر شک و شبهه‌ای را درباره تصویر این زن از بین می‌برد.

انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب، امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

دیلی تلگراف نوشت: چندین ساعت پس از انتشار این عکس در فیس بوک، هزاران نفر در این صفحه پیغام گذشته و او را به بی حیایی متهم کرده اند.
لینك به: انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
مشاهده صفحه نظرات ( نظر)


لینك‌های مرتبط:
r
سه شنبه 26 فروردین 1393 06:39 ب.ظ
واقعا واست متاسفم. حداقل از بابات که فرد فرهیخته و اهل سینماست و خجالت بکش
حمید
دوشنبه 25 فروردین 1393 07:36 ب.ظ
.شرم هم برا ی ادم خوب تو تو بیشعور تو نفهم تما م ابروی اهر چی ایرا نی بردی خا ک بر سر ت مردشعو ر ریخت تو ببرن
گیلدا
دوشنبه 25 فروردین 1393 12:12 ب.ظ
هرکی رو تو قبر خودش میزارن1سری از دوستان انقد تعصب نشون میدن که انگار گلشیفته نمای مملکت بود و با این کارش همه چی رو ترکوند بابا به این ادما میگن ندیده میخواست بگه منم بازی 
یکشنبه 24 فروردین 1393 07:55 ب.ظ
اوناییی که نظر گذاشتین و به اون دختر ناسزا گفتین یکم از خدا بترسین شاید همه ای عکس ها ساخته یه از خدا بی خبره.چرا با این حرفا اون دنیاتونو میسوزونین؟یه کم انسانیت خوب چیزیه.تهمت کم گناهی نیست.خدا بهتون رحم کنه
پاسخ : مطلب مستند است.
الی
یکشنبه 24 فروردین 1393 03:08 ب.ظ
واه چه کارا
رها
شنبه 23 فروردین 1393 09:38 ب.ظ
ااااااااااااااای خاک برسرت بخاطراین تربیت وخانواده ای که داری هرزه
پرنیان
پنجشنبه 21 فروردین 1393 04:47 ب.ظ
واقعا برات متاسفم...فقط همین
فرزانه
پنجشنبه 21 فروردین 1393 10:52 ق.ظ
ای خاک عالم تو همو ن سرت کنم تو دیدانه ای عقده ای بیشعور خجالتم خوب چیزیه...
یگانه
سه شنبه 19 فروردین 1393 11:09 ب.ظ
خیلی بی شرمی بی ادب
عباس
دوشنبه 18 فروردین 1393 07:13 ب.ظ
كلمه ی غیرت همیشه با ایران و ایرانی اومده اگه به این كلمه بی توجهی كنیم باید خودمونو بین ایرانیا حساب نكنیم
sarv in
چهارشنبه 13 فروردین 1393 07:31 ب.ظ
الان چه حسی داری لخت شدی واسه یه مشهورشدن بدبخت
اقامعلی
چهارشنبه 13 فروردین 1393 03:58 ب.ظ
گل شیفته از روی‌لج بازی چنین کار را کرد رفت خارج رسم انها را به اجبار پزیرفت بعد از گزشت زمان پشیمان شده بود ‌امانه‌راه‌پیش‌داشت‌نه‌راهبرگشت‌ دوست دارد
فرزین
یکشنبه 10 فروردین 1393 08:06 ب.ظ
ما که چیزی ندیدم اگه هم باشه واقعا تاسف باره
sara
جمعه 8 فروردین 1393 07:55 ب.ظ
ولش کنید گناه داره بچه رو
سها
جمعه 8 فروردین 1393 06:58 ب.ظ
تن فروشی هم حدی داره بمیر
رها
جمعه 8 فروردین 1393 03:32 ب.ظ
یه ذره خجالت نکشیااه اه اه اه خاک برسرت که ایرانیاروشرم زده کردی
چهارشنبه 6 فروردین 1393 10:11 ب.ظ
امام حسین فرمودند:وای بر اسلام كه به حاكمی مانندیزید كرفتار شده اند .
حالا این از یزید هم بدتره
خدایا!ظهور امام مهدی را نزدیك كن .
اااامین!
حسن زیدی
یکشنبه 3 فروردین 1393 05:36 ب.ظ
بدبخت پدر مادری که تو دخترش هستی
لیلا
جمعه 1 فروردین 1393 09:11 ب.ظ
تازه به دوران رسیده مو قشنگ ...توكه نصف خرسى ونصف پلنگ ...
آبروی هر چی إیرانیة و بردی بیشرف
ننگت باد
از چشات فهمیده بودیم وطن فروشی ولى نه تا أین حد ...
زهرا
جمعه 1 فروردین 1393 07:30 ب.ظ
خوشحالم ایران از وجودت پاک شد
reza
جمعه 1 فروردین 1393 03:16 ق.ظ
واقعاآخربی حیایی رونشون دادی!!آخه مشهورشدن ارزش برهنگی توداشت؟؟بااین کارت همه ایرانی هاروبدنام کردی
جمعه 1 فروردین 1393 02:50 ق.ظ
خجالت بکش بی حیا


مبادله ناموس وشرف با پول خوب نیست.


*مرگ بر تو*
روژین 14شمال
پنجشنبه 29 اسفند 1392 07:23 ب.ظ
سلام.میخواستم فقط بگم که گلشیفته خیلی عقده ایی هستواصلاخوب شدکه این توایران نیس.والاابروی هرچی ایرانیه ایشون داره میبره.بخدامنکه بااین سن کمم خجالت میکشم عکسشوببینم .بگم این یک ایرانیه.این عقلش برقلبش حکم نبودکه این کاروکرد.واقعابرات متاسفیم گلشیفته.خاک توسرخودت وابروت.خاک توسرت کنن خیلی بی حیاتشریف داری.بیحیاوکثیف که بهت میگن.
چهارشنبه 28 اسفند 1392 04:37 ب.ظ
خییییییییییییییییییییییییییییییییییلى زشته واقعا كه
میترا جون
سه شنبه 27 اسفند 1392 05:11 ب.ظ
گلشیفته واقعا که اینجوری اینجوریکوروش بلند شو بلند شو تا خاکتو به گند نکشیدند
علیرضا
دوشنبه 26 اسفند 1392 01:43 ق.ظ
دیدگاه هركسی ارزشمنده اما بعضی از كارا بدون شك زشته. نمیدونم این خانوم پیش خودش چه فكری كره كه دست به همچین كاری زده و اینكه میخواسته با این كارش به چی برسه؟!!
ساره
شنبه 24 اسفند 1392 02:00 ب.ظ
خاک عالم بر سرش امیدوارم به هیج جا نرسه
رها
شنبه 24 اسفند 1392 02:23 ق.ظ
خاک توسرت گلشیفته
فاطمه
جمعه 23 اسفند 1392 09:36 ب.ظ
به نظر من هر کی که بازیگر میشه باید جلوی غررشو بگیر که یهیی فوران نکنه
پنجشنبه 22 اسفند 1392 08:05 ب.ظ
گلشیفته فراهانی خودش رو گم کرده
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
عضویت در گروه
فهرست مطالب

مطالب اخیر

»دیدار حاتمی‌کیا با رهبر انقلاب/ رهبری درباره چمران فیلم "چ" چه گفتند؟
»اعتراض آیت الله مكارم شیراز به ساخت فیلم رستاخیز
»حاتمی کیا در نشست خبری بعد از نمایش «چ» در جشنواره فیلم فجر
»لیلا حاتمی: پخش سانسور نشده صحنه‌های خصوصی بدون سانسور فیلم ها برای من لذت بخش است!
»تلاش زشت شبه‌روشنفكران برای جعل در آمار فروش فیلم‌ها/ وقتی حتی بلیط خریدن شهرستانی‌ها هم حساب نمی‌شود!
»هنرجهانی یعنی ایفای نقش «روسپی افغانی» و «رقاصه عرب»؟/ بهزاد فراهانی: دخترم با هنرنمایی‌هایش جهانی شده؛ سینمای ایران قدرت استفاده از توانایی‌های او را نداشت!
»ادکلن مرگبار اسرائیلی «lovely» به مریوان رسید
»طرح ابتکاری سلحشور که مورد تأیید رهبر انقلاب قرار گرفته است/ سینمای ما به خدا ایمان ندارد
»این بازیگر دوست دارد بچه‌‌دار شود
»شکست شرط‌بندی‌های بزرگ هالیوود
»الناز شاکر دوست و ماشین یک میلیاردی
»روایت امیر جعفری از خودفروشی بازیگران
»فیلمبردار فیلم غیراخلاقی و ضدایرانی پشت دوربین فیلم جدید یک «موسسه فرهنگی انقلابی»!
»مرحوم «فردی» حجت را بر كسانی كه به اسم جذب از اصول خود كوتاه می‌آیند، تمام می‌كند
»عسل بدیعی چگونه قربانی خبرسازی‌ها شد؟
»جلوگیری مردم بوشهر از اجرای برنامه توسط فاطمه معتمد آریا
»بازداشت دوبلورهای«حریم‌سلطان»در ایران
»گیتی خامنه،مجری دوست داشتنی تلویزیون
»4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا حساب کار دستشان بیاید!
»شیوه همكاری سازمان سیا و هالیوود + عكس
»فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل نمایش چهره حضرت یوسف
»محاکمه مجری سرشناس از سوی 5 قاضی دادگاه
»نقد رویکردهای حاکم بر رسانه ملی در مستند ۱۶۲
»وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود!
»14 حقیقت جالب در مورد آنجلینا جولی! + عکس ها
»وقتی در ایران و هالیوود بهانه‏ها برای دور زدن ممیزی یكی می‎شود!
»دام فریب‌برای دخترانی که شیفته بازیگری بودند
»ایران سیاه حاصل كار سیما و سینما
»واكنش اعضای كمیسیون فرهنگی مجلس به فیلم یك خانواده محترم
»خیانت؛ موضوع جدید فیلم اصغر فرهادی

همه پستهاسینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس مطالب اخیر خیانت؛ موضوع جدید فیلم اصغر فرهادی لیست آخرین مطالب سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس آرشیو مطالب هفته چهارم فروردین 1393 هفته چهارم اسفند 1392 هفته چهارم بهمن 1392 هفته چهارم دی 1392 هفته دوم آذر 1392 هفته سوم آبان 1392 هفته اول مهر 1392 هفته دوم شهریور 1392 هفته چهارم تیر 1392 هفته اول تیر 1392 هفته دوم خرداد 1392 هفته اول خرداد 1392 هفته دوم اردیبهشت 1392 هفته دوم فروردین 1392 هفته چهارم اسفند 1391 هفته چهارم آذر 1391 هفته سوم آذر 1391 هفته دوم آذر 1391 هفته اول آذر 1391 هفته چهارم آبان 1391 هفته سوم آبان 1391 هفته اول آبان 1391 هفته سوم مهر 1391 هفته دوم مهر 1391 هفته سوم شهریور 1391 هفته چهارم تیر 1391 هفته چهارم بهمن 1390 هفته چهارم دی 1390 هفته سوم دی 1390 هفته دوم دی 1390 هفته اول دی 1390 هفته چهارم آذر 1390 هفته سوم آذر 1390 هفته دوم آذر 1390 سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس ابر برچسب ها بازیگر زن خارجی مستند ۱۶۲ دانلود مستند ۱۶۲ خواننده زن بازیگر زن فیلم وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود! بازسگر سینما هنرپیشه زن سینما فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل فیلم مستند ۱۶۲ سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
چسب لاغری اسلیم پچ - 3 تا 7 كیلو لاغری در ماه