تبلیغات
سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
سینما                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerانتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس

انتشار تصاویر مستهجن حضور «گلشیفته فراهانی» در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچیک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند. (تصویر سمت راست)
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست، چیزی جز بی اخلاقی نبود.

انتشار عکس نیمه لخت «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است. (تصویر سمت چپ)

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گلشیفته فراهانی» با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به در آوردن لباسهایشان و لخت شدن می‌کنند، البته نکته تاسف بار این است که در این میان ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که وقیحانه بدن برهنه اش (یك سینه اش) را به معرض نمایش می‌گذارد.

انتشار عكسهای شخصی گلشیفته فراهانی، تصاویر و عكس های آخرین و تازه ترین و جدید ترین فیلم رقص كردن و برهنه عریان و لخت شدن گلشیفته فراهانی، دانلود رایگان تازه ترین فیلم جدید گلشیفته فراهانی، دانلود عكسهای سینه لختی و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم سنگ صبور با بازی در نقش فاحشه افغانی و دختر روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم ها و كلیپ ها و عكس های جدید جنجالی لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و ع كس و كلیپ بدون سانسور سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و عكس رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم و كلیپ و ع كس دادن و رقص گلشیفته فراهانی، دانلود فیلم گلشیفته فراهانی Downloads، دانلود فیلمهای لخت و عریان و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، سایت دانلود فیلم رقص سوپر گلشیفته فراهانی، سایت فیس بوك بدون سانسور گلشیفته فراهانی، صحنه های بدون سانسور فیلم سنگ صبور و لخت كردن و تجاوز به گلشیفته فراهانی، عكس اندام و سینه و پستان و بدن برهنه گلشیفته فراهانی، عكس عروسی جشن عروسی گلشیفته فراهانی، عكس غیر اخلاقی از سینه لخت و عریان و برهنه گلشیفته فراهانی، عكس لو رفته جنجالی و عكس لب استخر گلشیفته فراهانی، عكس های لختی هالیود هالیوود هالیوودی گلشیفته فراهانی، دانلود عكس همسر و عكس های همسر و عروسی گلشیفته فراهانی، فیلم جدید جنجالی خارجی سوپر هالیوود رسوایی لخت و برهنه شدن گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكس سوپر جنجالی تجاوز به گلشیفته فراهانی، فیلم و كلیپ و عكسهای لخت كردن سنگ صبور دختر فاحشه افغانی و زن روسپی گلشیفته فراهانی، كلیپ و فیلم و عكس پستان لخت سینه لختی گلشیفته فراهانی، گالری ع كس و كلیپ و فیلم جدید لخت شدن گلشیفته فراهانی، گلشیفته فراهانی Body of Lies، گلشیفته فراهانی سنگ صبور، گلشیفته فراهانی فیلم جدید، گلشیفته فراهانی در نقش روسپی، گلشیفته فراهانی و همسرش، گلشیفته فراهانی ویكی پدیا، گلشیفته فراهانی رقص و رقاصه

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

حجاب زن ایرانی در سنگ نگاره ای از تخت جمشید

 

انتشار عکس لخت و برهنه «گلشیفته فراهانی» و نمایش سینه‌اش

تصویر سمت راست: مربوط به تیزر تبلیغاتی فیلم است كه گلشیفته فراهانی یكطرف لباسش را درآورده و یك سینه لخت اش را نمایش داده و در حال درآوردن طرف دیگر لباس است. تصویر سمت چپ: عكس كاملا لخت بالاتنه گلشیفته فراهانی.

تكذیب ماجرا توسط مادر و پدر گلشیفته فراهانی

مادر گلشیفته:در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من  باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به  در زیر آن نوشته  وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست

حذف تصویر گلشیفته فراهانی از وب‌سایت مجله فرانسوی

در پی واکنش منفی امروز افکار عمومی و رسانه‌ها در خصوص انتشار تصویر عریان هنرپیشه سابق سینمای ایران در وب‌سایت یک نشریه فرانسوی، تصویر گلشیفته فراهانی به دلایلی نامشخص از سایت این مجله حذف گردید.

این اقدام گلشیفته به قدری ناباورانه بود که حتی حامیان وی نیز در ابتدا این تصویر را غیرقابل باور و ساختگی عنوان کردند؛ اما منبع انتشار خبر به اندازه‌ای موثق بوده است که جای هر شک و شبهه‌ای را درباره تصویر این زن از بین می‌برد.

انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب، امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

دیلی تلگراف نوشت: چندین ساعت پس از انتشار این عکس در فیس بوک، هزاران نفر در این صفحه پیغام گذشته و او را به بی حیایی متهم کرده اند.
لینك به: انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
مشاهده صفحه نظرات ( نظر)


لینك‌های مرتبط:
.....
پنجشنبه 25 دی 1393 02:00 ب.ظ
همیشه سکوت نشانه ی تایید حرف مقابل نیست.گاهی نشانه ی قطع امید ازسطح شعور طرف است!!!این بدنی ک تو داری همه دارن اما منظورت از این کار رو نمیفهمم....آخه آدم اینقدر بی فرهنگ بیشعور بی ابرو بی همه چیز!اون پدر و مادرت کجان؟؟؟!!!برات متاسفم.تو فکر آبروی خودت رو نمیکنی هیچ پس ماایرانی ها چی میشیم؟!آدم گستاخ
می می می می می
چهارشنبه 24 دی 1393 04:13 ب.ظ
واقعا گلشیفته این کارارو کرده به خدا بعیدهواقعا گلشیفته این کارارو کرده به خدا بعیدهواقعا گلشیفته این کارارو کرده به خدا بعیدهواقعا گلشیفته این کارارو کرده به خدا بعیده
ع
چهارشنبه 24 دی 1393 02:43 ق.ظ
اون بابا بی غیرتش کجاست که بره دخترشو جم کنهلللللل
دوشنبه 22 دی 1393 08:57 ب.ظ
واقعا که خیلی حقیر وبد بختی فقط همین.عقده ای
دوشنبه 22 دی 1393 12:25 ب.ظ
من شخصا در مورد کسی با عکس قضاوت نمیکنم ولی اگر گلشیفته دنبال پیشرفت بود همین ایران ما به بهترین مقام و جایگاه میرسید چرا فکر میکنیم غرب از ما بهترن به خدا غرب رفتن ارزش اذیت شدن پدر مادرم نداشت
آذین
سه شنبه 16 دی 1393 04:08 ب.ظ
خب چرا از خودش دفاع نمیکنه اگه خودش نیست؟بچه اید؟؟؟؟؟
سه شنبه 9 دی 1393 10:14 ب.ظ
خدا شفاش بده و از سر تقصیراتش بگذره
دوشنبه 8 دی 1393 07:54 ب.ظ
اینقدربدم میاد ازاونایی که میگن زندگی هرکی به خودش مربوطه یارو ابروی یه ملتو برده زیر سوال البته نه به عنوان یه هنرمند به عنوان یه اشغال.
ی ایرونی
دوشنبه 8 دی 1393 04:51 ب.ظ
ی دوستی همچین چیزی گفته: امام علی (ع)بر روی سنگی نشسته بود پیش او یه عملی زشت صورت گرفت امام که می دانست باید گواهی دهد سریع بر روی سنگ دیگر نشست. مدعیان از امام خواستند که شهادت بدهد امام علی گفت از وقتیکه روی این سنگ نشستم این عمل را که شما میگید من ندیدم. بیایید دیدمون رو تغییر دهیم.علی گونه باشیم

و شما گفتی: مسائل شخصی و اجتماعی....

(شما خودتو از امام علیم بیشتر میبینی نه؟
از کجا میدونی اون مسئله شخصی بوده یا اجتماعی؟)
و مطالب مستندت از کجا سرچشمه میگیرن؟؟
پاسخ : گناه را باید مخفی نگه داشت زیرا بازگو كردن آن به فراوانی آن منجر می شود و این همان كاری است كه هالیوود با فیلم های مختلف سراسر گناه (و بعضا با توجیه هپی اند) در برنامه دارد و كشورهای دیگر بعضا از آن الگو می گیرند. اما گناهی كه در مقابل دیدگان همه انجام و یا فیلم آن توسط فرد منتشر و به آن افتخار! شود باید مذمت شود. و این هر دو برای حفظ سلامت جامعه است كه اسلام چنین دستوراتی دارد.
زهرا
سه شنبه 18 آذر 1393 04:27 ب.ظ
اینا حرفای من و شمانیست که دروغ باشه فقط میتونم بگم براش متاسفم
m
دوشنبه 17 آذر 1393 04:30 ب.ظ
خاک برسرش با این کارش تف به غیرت خانوادش
یکشنبه 16 آذر 1393 09:22 ب.ظ
به نظرمن گلشیفته عقده حقارت داره.دختره احمق
Mohadeseh
چهارشنبه 12 آذر 1393 06:19 ب.ظ
واقعا خجالت داره
علی
جمعه 7 آذر 1393 08:15 ق.ظ
هر چیزی ک میبینید نباید باور کنید واقعه بین باشید
یلدا
چهارشنبه 5 آذر 1393 05:20 ب.ظ
ایول به اون پاسخ قشنگت اخه ای میمون مگه مردم ایران بیکارن که واسه ی تو شایعه در ست کنن ایرانیا که عین خارجیا خرنیستن فردا که دست گدایی به ایران دراز کردی میفهمی که نباید وطنتو می فروختی
reza
سه شنبه 6 آبان 1393 12:26 ق.ظ
به تو هم میگن زن اینقدر معروف شدن برات ارزش داره که پیش هر کسی عریان بشی ابروی زن ایرونی رو ببری
نرگس
دوشنبه 14 مهر 1393 03:00 ب.ظ
حواستون باشه اون توی ایران هم همچین تحفه ای نبود به واسطه ی جلف بازی هاش معروف شد این کارا هم اصلا ازش بعید نبود عقده ای
داداشی
دوشنبه 14 مهر 1393 02:54 ب.ظ
فوضولین شما
پنجشنبه 3 مهر 1393 10:16 ق.ظ
نمیدونم اون دنیا جواب خدارا چی بدهنمیدونم اون دنیا جواب خدارا چی بده
پروانه
دوشنبه 31 شهریور 1393 12:17 ب.ظ
من هروقت یه فرد خارجی رو میبینم که برهنه شده میگم ممکنه خدا اونو ببخشه ولف گلشیفته که خدا پیغمبر میشناسه دیگه چرا
سمانه
چهارشنبه 26 شهریور 1393 02:16 ب.ظ
اگر برهنگی نشانه تمدن است پس حیوانات متمدن ترند بدبخت جنبه شهرت نداشت
پنجشنبه 20 شهریور 1393 06:20 ب.ظ
انسان آزاده که گناه بکنه یا نکنه اما حق اینو نداره که دیگران رو هم به گناه بندازه. گلشیفته آزاد بوده که بره گناه کنه اما با این کارش خیلی از جوونا رو تحریک کرده و به گناه انداخته
ابول
پنجشنبه 13 شهریور 1393 04:29 ب.ظ
خدا هدایتش کنه
فاطمه
پنجشنبه 13 شهریور 1393 01:24 ب.ظ
گلشیفته ازبس عقده ای بود آبروی ایران وهرچه زن ایرانیه رو برد
سارا
سه شنبه 11 شهریور 1393 10:17 ب.ظ
خیلی بدبخت و بیشعوری گند زدی به آبروی هر ایرانیه , یه بازیگر زن باید شرف داشته باشه و این جوری خودشو حراج نکنه و وقتی این کار رو میکنه هیچ فرقی با یه زن خراب که تن فروشی میکنه نداره
مهسا
سه شنبه 11 شهریور 1393 01:38 ق.ظ
زندكی شخصی خودشه و بدن خودشه لازم نیس اینهمه حرص بخوری به خودش مربوطه مجورش نكردن و كسی هم شما رو مجبور نمیكنه با میل خودش این كارو كرده
شادی
شنبه 8 شهریور 1393 11:23 ب.ظ
جای تاسف داره واسه گلشیفته واقعا متاسفم ...
سه شنبه 4 شهریور 1393 04:54 ق.ظ
خداوکیلی این عقل داره ن خداوکیلی عقل داره البته از ی نظر هم باس بهش حق داد بدبخت لابد شهوتیه شهوتش زده بالا
مهتاب
یکشنبه 2 شهریور 1393 05:01 ب.ظ
زمانه ما انسان ها رو بد کرده فکر می کنم همچین ادمایی باورشون که همون وطنشونه از یاد بردن شاید ارزوی غرب برای ما همینه
افتاب
یکشنبه 26 مرداد 1393 07:05 ب.ظ
واقعا خجالت داره
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
عضویت در گروه
فهرست مطالب

مطالب اخیر

»وقتی فیلمسازان اسرائیلی هم جنایت در غزه را محکوم کردند؛ چرا شبه‌روشنفکران ایرانی حاضر نشدند حتی نامی از مردم غزه بیاورند؟
»روایت مریلا زارعی از دیکتاتوری فتنه‌گران در فرهنگ
»گلشیفته فراهانی: با قاتلان بالفطره احساس نزدیکی می‌کنم و دوست دارم آدم بکشم!
»دیدار حاتمی‌کیا با رهبر انقلاب/ رهبری درباره چمران فیلم "چ" چه گفتند؟
»اعتراض آیت الله مكارم شیراز به ساخت فیلم رستاخیز
»حاتمی کیا در نشست خبری بعد از نمایش «چ» در جشنواره فیلم فجر
»لیلا حاتمی: پخش سانسور نشده صحنه‌های خصوصی بدون سانسور فیلم ها برای من لذت بخش است!
»تلاش زشت شبه‌روشنفكران برای جعل در آمار فروش فیلم‌ها/ وقتی حتی بلیط خریدن شهرستانی‌ها هم حساب نمی‌شود!
»هنرجهانی یعنی ایفای نقش «روسپی افغانی» و «رقاصه عرب»؟/ بهزاد فراهانی: دخترم با هنرنمایی‌هایش جهانی شده؛ سینمای ایران قدرت استفاده از توانایی‌های او را نداشت!
»ادکلن مرگبار اسرائیلی «lovely» به مریوان رسید
»طرح ابتکاری سلحشور که مورد تأیید رهبر انقلاب قرار گرفته است/ سینمای ما به خدا ایمان ندارد
»این بازیگر دوست دارد بچه‌‌دار شود
»شکست شرط‌بندی‌های بزرگ هالیوود
»الناز شاکر دوست و ماشین یک میلیاردی
»روایت امیر جعفری از خودفروشی بازیگران
»فیلمبردار فیلم غیراخلاقی و ضدایرانی پشت دوربین فیلم جدید یک «موسسه فرهنگی انقلابی»!
»مرحوم «فردی» حجت را بر كسانی كه به اسم جذب از اصول خود كوتاه می‌آیند، تمام می‌كند
»عسل بدیعی چگونه قربانی خبرسازی‌ها شد؟
»جلوگیری مردم بوشهر از اجرای برنامه توسط فاطمه معتمد آریا
»بازداشت دوبلورهای«حریم‌سلطان»در ایران
»گیتی خامنه،مجری دوست داشتنی تلویزیون
»4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا حساب کار دستشان بیاید!
»شیوه همكاری سازمان سیا و هالیوود + عكس
»فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل نمایش چهره حضرت یوسف
»محاکمه مجری سرشناس از سوی 5 قاضی دادگاه
»نقد رویکردهای حاکم بر رسانه ملی در مستند ۱۶۲
»وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود!
»14 حقیقت جالب در مورد آنجلینا جولی! + عکس ها
»وقتی در ایران و هالیوود بهانه‏ها برای دور زدن ممیزی یكی می‎شود!
»دام فریب‌برای دخترانی که شیفته بازیگری بودند

همه پستهاسینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس مطالب اخیر دام فریب‌برای دخترانی که شیفته بازیگری بودند لیست آخرین مطالب سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس آرشیو مطالب هفته اول مرداد 1393 هفته چهارم اردیبهشت 1393 هفته اول اردیبهشت 1393 هفته چهارم فروردین 1393 هفته چهارم اسفند 1392 هفته چهارم بهمن 1392 هفته چهارم دی 1392 هفته دوم آذر 1392 هفته سوم آبان 1392 هفته اول مهر 1392 هفته دوم شهریور 1392 هفته چهارم تیر 1392 هفته اول تیر 1392 هفته دوم خرداد 1392 هفته اول خرداد 1392 هفته دوم اردیبهشت 1392 هفته دوم فروردین 1392 هفته چهارم اسفند 1391 هفته چهارم آذر 1391 هفته سوم آذر 1391 هفته دوم آذر 1391 هفته اول آذر 1391 هفته چهارم آبان 1391 هفته سوم آبان 1391 هفته اول آبان 1391 هفته سوم مهر 1391 هفته دوم مهر 1391 هفته سوم شهریور 1391 هفته چهارم تیر 1391 هفته چهارم بهمن 1390 هفته چهارم دی 1390 هفته سوم دی 1390 هفته دوم دی 1390 هفته اول دی 1390 هفته چهارم آذر 1390 هفته سوم آذر 1390 هفته دوم آذر 1390 سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس ابر برچسب ها وقتی پای گوگوش هم به رسانه ملی باز می شود! بازسگر سینما دانلود مستند ۱۶۲ فیلم مستند ۱۶۲ خواننده زن مستند ۱۶۲ فتوا‌ی ‌علمای ‌اندونزی‌ بر ممنوعیت پخش ‌سریال ‌یوسف (ع) به دلیل بازیگر زن فیلم بازیگر زن خارجی هنرپیشه زن سینما سینما - انتشار عکس نیمه برهنه گلشیفته فراهانی با نمایش سینه لخت خود + عكس
چسب لاغری اسلیم پچ - 3 تا 7 كیلو لاغری در ماه